Gabinet Logoterapii i Analizy Egzystencjalnej w Brukseli   -   Roland Wons

Serdecznie witam

 

na stronie mojego Gabinetu Logoterapii i Analizy Egzystencjalnej w Brukseli. Znajdziesz na niej przegląd mojej oferty oraz informacje o tym, na czym bazuję w swojej pracy i w jakich sytuacjach udzielam wsparcia, służę rozmową i poradą.

 

Popadłeś w kryzys życiowy, dotknął cię ciężki los, utknąłeś w bolesnych konfliktach, nie możesz podjąć ważnej decyzji, zgubiłeś orientację i sens, wtedy może logoterapia pomóc ci przekształcić kryzys w szansę. 

 

Oferuję logoterapeutyczne poradnictwo indywidualne oraz dla małżeństw i par. Jeśli nurtuje cię pytanie o własne powołanie i zadanie w życiu, udzielam wsparcia za pomocą metody coachingu powołania. Jako że logoterapia pyta o sens, jest ona otwarta na pytania o sens ostateczny, króre z kolei poruszają obszar wiary i religii. Tutaj służę towarzyszeniem duchowym.

 

Niezależnie czy znalazłeś się na tej stronie “przypadkowo“, czy celowo w poszukiwaniu pomocnych informacji dla siebie lub kogoś innego – mam nadzieję, że jej lektura okaże się przydatna i doprowadzi do dalszego kontaktu. Zapraszam!

 

Roland Wons

Kontakt

Praxis für Logotherapie und Existenzanalyse in Brüssel Roland Wons
Telefon: 0498 327 042 0498 327 042
Fax:
E-Mail-Adresse:

Sprechstunde nach Vereinbarung

Druckversion | Sitemap
© Logotherapie Roland Wons